Nový rodinný projekt v Moste pri Bratislave, v časti Studené, je odštartovaný. Na takmer jednom hektári vznikne výstavba 11 dvojpodlažných rodinných domov, vo vyššom štandarde. Bývajte kúsok od Bratislavy.

Novostavby rodinných domov budú spĺňať ultra nízko energetické štandardy. V spojení s inteligentným riadením, technológiami a kvalitou použitých materiálov sa táto rezidenčná zástavba zaradí k vysoko nadštandardnému bývaniu, aké na Slovenku len ťažko nájdete. Architekti navrhli nielen krásne domy a voňavú záhradu, ale aj funkčný a nadčasovo zariadený interiér. Do týchto domov sa doslova zamilujete. Budú pre Vás dokonalým zámkom, oázou pokoja, ale aj pulzujúcej energie celej rodiny. Vytvoria intímnu zónu, ktorú človek potrebuje pre svoj život.

 

„Výstavba projektu pre nás nekončí len odovzdaním nehnuteľnosti do rúk nového majiteľa. Naším poslaním je vytvoriť obyvateľom jedinečné prostredie pre život. Nielen dom, ale domov s príbehmi, zážitkami a emóciami.“ objasňuje filozofiu spoločnosti konateľ buildfit s.r.o.

Domy dizajnuje a dokončuje architektonická kancelária FullHouse Architecture.

www.diamantova.sk