Káva a jej príprava je súčasťou firemnej kultúry už niekoľko rokov. Predstavuje akýsi rituál každej spoločnosti. Keď zaznie  veta „poďme si dať kávu“, na chvíľu vypneme od rozrobenej práce a využijeme tento čas na socializovanie sa s kolegami, odreagovanie sa a prídeme na iné myšlienky. My v buildfite sme tiež milovníkmi dobrej kávy a radi si počas pracovnej doby vychutnáme kvalitné espresso.

O kávový režim sa nám starajú kávoholici z https://kavoholik.sk/. Zabezpečujú vždy čerstvo praženú dávku kávy, priamo do našich kancelárií. Káva v našej firme je tak skvelým benefitom, ktorí oceníme my zamestnanci, ale aj návštevy.

A prečo si v práci spraviť pauzu?

Pravidelná pauza, napríklad aj na kávu, dokáže zvýšiť produktivitu, kreativitu a povzbudiť metabolizmus. Zdvihnutie sa zo stoličky či krátka prechádzka, majú pozitívny zdravotný vplyv aj na zníženie bolestí spojených so sedavým zamestnaním. Benefit na pracovisku v podobe dobrej kávy prispieva k spokojnosti zamestnancov. Šťastní a spokojní zamestnanci = produktívni zamestnanci 😊