Prehliadka našich projektov cez virtuálnu realitu spustená

Ak sa neviete úplne vyznať vo výkresoch a pôdorysoch rodinných domov, o ktoré sa zaujímate, nezúfajte. Máme pre vás riešenie. Dovolíme Vám vstúpiť do našich nehnuteľností a poprechádzať sa v nich, a to pomocou virtuálnej reality.

V aktuálnej situácii, keď nie je jednoduché stretávať sa s klientami osobne,  hľadali sme alternatívu. Skvelým riešením sú 3D virtuálne prehliadky, ktoré sú v posledných rokoch veľmi obľúbeným prezentačným nástrojom.

Odprezentovať nehnuteľnosť pomocou virtuálnej reality je moderná digitálna technológia, ktorá je dnes rozšírená. O čo vlastne ide? Ide o atraktívnejšiu formu ako nechať nazrieť klientov do našich novostavieb, a tým ich v prvom kroku osloviť. Krok po kroku sa návštevník pohybuje po jednotlivých miestnostiach. Zároveň je to nástroj, ktorý podporí ich predstavivosť. Vstúpiť a pozrieť si celý vzhľad ulice, nahliadnuť do rodinných domov i záhrad. To je našim cieľom.

 

Ak situácia dovolí, nastanú menšie zmeny smerom k lepšiemu. Pôjde o asistovanú prehliadku s predajcami zo spoločnosti Generali Poisťovňa, a.s., v našom prípade aj za prítomnosti architektov FullHouse Architecture, ktorí projekt navrhovali. Ukážu vám exteriér, interiér a aj tie najmenšie detaily novostavieb.

Samozrejmosťou je aj prehrávanie 3D prehliadok na našom webe projektu Rezidencia Diamantová www.diamantova.sk, ktoré je už teraz k dispozícii.