Stavebný
konštrukčný
systém buildfit

buildfit predstavuje stavebný konštrukčný systém, ktorý rýchlo a systematicky umožní výstavbu nových objektov ako sú rodinné domybytové domyadministratívne budovyvýrobné halynadstavbyprístavbyprístreškygaráže.

Stavebný konštrukčný systém

Konštrukcia z oceľových tenkostenných profilov využíva ľahký a rozmerovo stabilný materiál, odolný voči vlhkosti a plesniam.

Technológia je minimálne o 70% rýchlejšia o 30% cenovo výhodnejšia, o 100% lepšia a ekologickejšia ako klasické stavebné technológie.

 

VÝHODY

Vysoká pevnosť vzhľadom k hmotnosti, priemyselná výroba, rýchla montáž, znížené prevádzkové náklady, nízka hmotnosť, šetrný k životnému prostrediu.

ČO JE BUILDFIT

Predstavuje stavebný konštrukčný systém, ktorý rýchlo a systematicky umožní výstavbu nových objektov ako rodinné domy, bytové domy, administratívne budovy, výrobné haly, nadstavby, prístavby, prístrešky, garáže.

FAKTY O OCELI

Oceľ je najpoužívanejší konštrukčný materiál s vyváženými vlastnosťami. Je prírodného charakteru a jeho základom železo, ktoré patrí k najrozšírenejším prvkom zemskej kôry.

Rodinné domy

Nahliadnite do katalógu InovaDomy.sk a vyberte si ten pravý a správny rodinný dom pre Vás a Vašu rodinu.

Bytové domy

Nekonečná variabilita oceľovej konštrukcie umožňuje architektom navrhovať stavby zaisťujúce dostatok prirodzeného osvetlenia.

Výrobné haly a vstavky

Radi pre Vás navrhneme a postavíme výrobnú halu podľa Vašich požiadaviek s reprezentatívnym vzhľadom.

Administratívne budovy

Montované administratívne budovy sú ideálne riešenie, pokiaľ plánujte vybudovať nové administratívne sídlo svojej firmy.

Nadstavby a prístavby

Oceľové nadstavby a prístavby z našej konštrukcie sú veľmi obľúbené stavebné riešenie, ktoré sa vyznačuje svojou jednoduchou realizáciou.

Garáže

Ak momentálne uvažujete o novej garáži, najjednoduchšia, najrýchlejšia a najvýhodnejšia je určite montovaná garáž.

Oceľový "C" profil

Navrhovanie oceľových konštrukcií podľa “Eurokód 3, STN EN1993”

Profil typu C z oceľového pozinkovaného plechu valcovaného za studena. Profily svojou tuhosťou, trvanlivosťou, či únosnosťou sú predurčené k využitiu v stavebných konštrukciách. Materiálom pri výrobe profilov C je pozinkovaná oceľ triedy S275 s hrúbkou 1mm | 1,25mm | 1,5 mm. Takto upravené profily si nevyžadujú už žiadnu ďalšiu ochranu, umožňujú rýchlu a jednoduchú výstavbu administratívnych budov, priemyselných hál, rodinných a bytových domov, prístavieb, garáží.

montované domy steelong buildfit

Rodinný dom realizovaný buildfit technológiou

Rýchla realizácia v rádoch hodín. Hrubá stavba so základnou konštrukciou a strešnými nosníkmi už behom jediného dňa.

montované domy steelong buildfit

Obvodová konštrukcia,
obvodové múry

montované domy steelong buildfit

Zemné kotvenie obvodových múrov k základom RD.